Speciální dorty | Mléčný Bar
Speciální dorty

Speciální dorty

Kromě klasických a svatebních dortů si u nás můžete vybrat ze široké nabídky našich speciálních dortů. Stejně jako všechny naše výrobky i tyto dorty okouzlí všechny Vaše smysly.

Jedlý papír

Jak lépe přizpůsobit dort, než potištěním libovolnou fotografií nebo obrázkem? Dort k výročí potištěný společnou fotografií ze svatby zaručeně vyvolá radost. I vaše ratolesti budou potěšené, když dostanou dort tematicky potištěný svou oblíbenou pohádkou. Ale zde platí, více než jinde, že fantazii se meze nekladou.

Mini

zákusky

Ozdobte vaší oslavu roztomilými minizákusky, kterých nabízíme opravdu spoustu druhů. Pokud bojujete se svědomím kvůli mlsání, pamatujte, že po malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství.

Cupcakes

Tyto miniaturní dortíky se po světě pečou již od roku 1796, svou tradicí a popularitou jsou vyladěné k dokonalosti. Ať už světlé nebo tmavé, se šlehačkou nebo s marcipánem, dětské nebo slavnostní, jsme vybaveni na všechny příležitosti


Pies

kousek ameriky

Přestože první historické zmínky o něčem, co se těmto oblíbeným koláčům podobá, sahají až do starověkého Egypta, pie je symbol Ameriky skoro stejně jako krocan nebo orel bělohlavý. Přijďte k nám posedět, nebo si odneste tuto dobrotu s sebou, zakousněte se a budete si připadat jako když sedíte na prosluněné terase na farmě někde v Illinois.