Tradice | Mléčný Bar
Tradice

Tradice

Vychutnejte si naší tradiční nabídku, která je vyhlášená široko daleko. Zaručujeme jedinečnou recepturu, kterou jinde nenajdete. Recepty máme pečlivě zamčené v trezoru, do kterého se jednou neúspěšně pokusil dostat i James Bond.


syrkoule

Sýrové

koule

Tato oblíbená pochoutka ze sýrového těsta v sobě spojuje výbornou kombinaci bylinek a výrazného sýru. Pokud se chcete nasytit a zároveň si pochutnat na něčem exkluzivním, už nemusíte dál hledat.


Ovocný

kelímek

Vynikající spojení našlehané smetany prokládané vrstvami čerstvého ovoce je díky lehkosti a svěžesti ovoce vhodné pro horké letní dny a díky nadýchané konzistenci šlehačky zakápnuté sladkým čokoládovým syrupem i pro chladnou a tuhou zimu

slehkel


Jahodový

koktejl

Dovedete si představit lepší symbol léta, než vychlazený a nadýchaný mléčný jahodový koktejl? Ideální k našim zákuskům, nebo prostě jen na osvěžení. Koktejl děláme z čerstvých jahod.


Pies

Vzali jsme tradiční recept na pie a postupně jsme ho vylepšovali, až jsme došli k dnešní podobě, u které věříme, že je opravdu lahodná. Ale co my můžeme soudit? Přijďte k nám, vychutnejte si náš pie, buďto klasickou variantu nebo naše mini provedení a posuďte sami.